Haber

YÖK Başkanı Erol Özvar’dan YKS adaylarına müjde

Yükseköğretim Kurulu ( HAYIR) Lideri Prof. Dr. Erol Özvar, yaptığı yazılı açıklamada, 2024-YKS başvurularının bugün başladığını hatırlatarak, sınava yavaş yavaş hazırlanan adaylara başarılar dileyerek, düzenli çalışmanın daha faydalı olacağını vurguladı. başarıyı getir.

“SÜREKLİ YENİ PROGRAMLAR ÜZERİNDE ÇALIŞIYORUZ”

Ülkenin ihtiyaç duyduğu nitelikli insan kaynağının yetiştirilmesi amacıyla dijital teknolojilerdeki gelişmeleri de dikkate alarak tüm programların sürekli gözden geçirilip güncellendiğini belirten Erol Özvar, sınava hazırlanan gençlerle ilgili şu değerlendirmelerde bulundu:

“Yükseköğretim Kurulu olarak ülkemizin geleceği olan sizlerin vizyon sahibi, donanımlı ve çok yönlü bireyler olmanızı istiyoruz. Yükseköğretimin sadece akademi ile sınırlı olmayan, birçok başarının olduğu bir yapıyla donatılması için titizlikle adımlar atıyoruz. hayatınız boyunca kullanacağınız programlara sahip olacaksınız. Bu bağlamda çağın ihtiyaçları doğrultusunda yeni programlar üzerinde çalışıyoruz. “Her zaman çalışıyoruz. Bu yıl mevcut programlarımıza ek olarak yeni programları da sizlerin beğenisine sunacağız. Sizlere en iyi eğitimi sunmak için tüm üniversitelerimizle birlikte çalıştığımızı ve sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağımızı bilmenizi isterim.”

YÖK Başkanı Özvar, gelecekleri açısından değerli olan bu sürecin gençlere, ailelerine ve ülkeye hayırlı olmasını diledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu