Haber

Taksim’de 1 Dolar Dağıtan OnlyFans Kullanıcılarının Gözaltına Alınması: 13 Şüpheli Adliyeye Sevk Edildi

Taksim’de 1 dolar dağıtan OnlyFans kullanıcıları büyük tepkinin ardından gözaltına alındı. Gözaltına alınan 13 zanlı adliyeye sevk edildi.

Taksim’de İstiklal Caddesi’nde para dağıtan kümenin görüntüleri sosyal medyada gündem oldu. Grubun OnlyFans yaratıcıları olduğu ortaya çıktı.

Kendilerini Fergio Evi olarak tanıtan yüzü maskeli bir grup, İstiklal Caddesi’nde havaya dolarlar saçarak o anları kayda aldı ve daha sonra çekilen görüntüleri “Taksim’de ihtiyaç sahiplerine dolar dağıtalım dersek” notuyla paylaştı.

Bazı vatandaşların havaya atılan dolarları kapmak için yarıştığı görüntüler kısa sürede yayılarak büyük tepki çekti. Aynalara harekete geçen İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı gruplar, dün kimliği ve adresi belirlenen kümeye baskı yaptı.

Operasyon sonucunda 13 zanlı yakalanırken, adreste yapılan aramalarda çok sayıda dolar, maske ve ‘geçersiz’ ibaresi bulunan giysiler ele geçirildi.

“Halkı kin ve düşmanlığa tahrik” suçundan yargılanan 13 kişiden biri işlemlerinin ardından adli makamlarca serbest bırakılırken, 12 kişinin adliyedeki işlemleri devam ediyor.

İşte o an’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu