Haber

Kılıçdaroğlu’nun avukatı Akit hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı

ANKARA – CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun avukatı Celal Çelik, Yeni Akit Gazetesi’nin Kılıçdaroğlu ile ilgili “Kılıçdaroğlu Ekim ayında ‘Kasım’ı bekleyin’ demişti! ‘Patlamayı mı kastetti?’ sorusu gündemde” başlıklı yayınından ötürü kabahat duyurusunda bulunacaklarını açıkladı.

Konuya dair toplumsal medya hesabından açıklama yapan Avukat Çelik, “Alçaklıkta sınır tanımayan Yeni Akit paçavrasının son iftirası nedeniyle derhal suç duyurusunda bulunacağız! Ahlaksızların peşini bırakmayacağız! Mutlaka hesap sorulmasını sağlayacağız!.. @kilicdarogluk” sözlerini kaydetti.

KILIÇDAROĞLU NE DEMİŞTİ?

‘CHP’nin İkinci Yüzyıl Vizyonu’ çerçevesinde ekim ayında ABD’ye giden CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, “Bu yolculuk sadece bir ilk durak. İngiltere ve Almanya’da da çok pahalı isimlerle, dünyaya mana ve paha katan şahıslarla buluşacağım. Bu çalışmalar bitince, tüm Türkiye’ye açıklayacağım yapısal reçeteyi ve bu reçeteyi herkes görecek. Yalnızca biraz sabır rica ediyorum, kasım ayında herkes her şeyi duyacak” tabirlerini kaydetmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu