Haber

Kayseri Kocasinan’dan Ahievran’a sosyal tesis

Mehmet UZEL(KAYSERİ İGFA)
İç döşeme çalışmalarının ardından hizmete girecek tesiste inceleme yapan Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, vatandaşların beklentilerini karşılayacak proje ve hizmetler ürettiklerini söyledi.

Kentsel dönüşüm alanlarından Ahievran Mahallesi’ndeki tesisin çalışmalarını denetleyen Önder Çolakbayrakdar, Kocasinan ve Kayseri için hız kesmeden çalışmaya ve üretmeye devam ettiklerini belirtti.

Kayseri halkına daha iyi hizmet verebilmek için spordan sanata, kültürden eğitime her alanda hizmet veren yaşam alanları inşa ettiklerini belirten Başkan Çolakbayrakdar, sosyal belediyeciliği ön plana çıkaracak önemli projelere imza attıklarını belirtti. ; “Ahievran Mahallesindeki tesisimizin ve spor merkezimizin inşaatı tamamlandı. Şu anda iç tefrişat çalışmaları devam ediyor. Spor aletleri ve diğer ekipmanlar bu hafta içinde tamamlanarak gençlerimizin ve yetişkinlerimizin spor yapabilecekleri bir mekan hizmete açılacak. Elbette Kocasinan’da yaşayan hemşerilerimizin hem sosyal yaşam alanları hem de çevre koşulları açısından daha keyifli bir Kocasinan’da yaşamaları için çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz.

Gençlerimizin güzel yerlerde spor yapabilmeleri, daha donanımlı yetişmeleri için özellikle çalışıyoruz. Spora büyük önem veriyor, gençlerimizin hayatlarına renk katacak farklı mekanlar inşa ediyoruz. Bu mimarın yaptığı bu tesisin açılışını önümüzdeki günlerde yapacağız. Kocasinan, Yavuzselim ve Ahievran Mahallelerine hizmet verecek olan tesisimiz gençlerimizin, kadınlarımızın ve yetişkinlerimizin verimli ve keyifli vakit geçirip spor yapabilecekleri bir yer olacaktır. 3 mahalleye hizmet verecek tesisimiz hayırlı olsun. Hem fiziki mekanlarda hem de sosyal aktivitelerle vatandaşlarımızı hizmetlerimizle buluşturuyoruz. “Kocasinan Belediyesi olarak sosyal belediyecilik adına daha iyi hizmet verebilmek adına tesislerimizi birer birer inşa ediyor ve tamamlıyoruz” dedi.

Başkan Çolakbayrakdar, herkesin daha keyifli ve huzur içinde yaşayabileceği bir Kocasinan’ı inşa etmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu