Haber

AK Partili Metin Külünk’e sorulan sorular gündem oldu: ‘Nasıl sütten çıkmış ak kaşık oldunuz?’

Oğuzhan Uğur’un Babala TV’de sunduğu ve politikleri konuk olarak aldığı Konular Açık Mikrofon’un yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Mevzular Açık Mikrofon’un yeni konuğu AK Partili Metin Külünk oldu.

Programa katılanlardan birinin Külünk’e sorduğu soru fragmanda verildi. Konuk, Külünk’e “Kamu personelini siz atadınız, Reza Zarrab’a ödül verdiniz, 17 Aralık sorgu yargıçları arasında çok güvendiğiniz Zekeriya Öz var, Sedat Peker’i siz beslediniz. Şimdi Peker mafya babası oldu, Zekeriya Öz hain FETÖ’cü oldu. Siz sütten çıkmış ak kaşık nasıl oldunuz?” diye sordu.

BANK ASYA SORUSU

Programa katılan bir başka vatandaş ise Külünk’e “Düzce Üniversitesi anlaşmalı olduğu için öğrenci kimliğimiz Bank Asya üzerinden çıkarıldı. Askerde dosyamda ‘Bank Asya’da hesabı var’ yazdığını gördüm. Bank Asya’nın açılışında bizzat bulunan Erdoğan’ın sicilinde bu türlü kara bir leke var mı?” sorusunu yöneltti.

Metin Külünk’ün yer aldığı programın tamamı 5 Aralık Pazartesi günü yayınlanacak.

Metin Külünk o programda davetlilere kişisel cep telefonu numarasını verirken, Oğuzhan Uğur’a da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı da programa davet etmesini söyledi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu