Haber

Başkan Topaloğlu Kuzdere’de

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kuzdere Mahallesi’ndeki yol, kaldırım ve parklarda incelemelerde bulundu. Önder Topaloğlu, kendisine eşlik eden Kemer Vekili Önder Yardımcısı Baki Yalın’dan bilgi aldı.

 

Kemer’e ilk günkü heyecan ve kararlılıkla hizmet vermeye devam eden Başkan Topaloğlu, “Kemer’in parlayan yıldızı” olarak nitelendirilen ve her geçen gün değişen ve modernleşen Kuzdere Mahallesi’nde devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

 

Başkan Topaloğlu, incelemelerde özverili bir şekilde çalışan belediye çalışanını da selamlayarak kolaylıklar diledi.

 

Kuzdere Mahallesi’nde 1091 ve 1079 caddede yaklaşık 1000 metrekare parke taşı döşendiği, 2 bin 350 metrekarede yol yapım çalışmalarının devam ettiği öğrenildi.

 

Topaloğlu yaptığı açıklamada, Kemer’de alt ve üst yapı çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini ve Kemer halkına en iyi şekilde hizmet vermenin gayreti içinde olduklarını ifade etti.

 

Kuzdere’de tamamlanan imar planlarının ardından mahallenin çehresinde büyük bir değişimin başladığına işaret eden Topaloğlu, “Halkımız için üretmeye ve hizmet etmeye devam ediyoruz. Kuzdere mahallemizi hak ettiği yere taşıyoruz. Mahallemiz daha modern bir görünüme kavuşuyor. Yol, kaldırım, park ve aydınlatma çalışmalarımız hızla devam ediyor. En kısa sürede çalışmalarımızı tamamlayıp halkımızın hizmetine sunacağız. Kemer halkı bize güvenmeye devam etsin.” söz konusu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu