Haber

Trabzonsporlu futbolcu Trezeguet golün sevinci içinde yere yığılırken, rakibi Samet Akaydın zehirli pınarın hareketiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe, Süper Lig’in 34. haftasında Trabzon spor onu 3-1 yendi. Sarı lacivertli stoper Samet Akaydın’ın rakibi Trezeguet’e yaptığı iddia edilen hamleyle ilgili Trabzonspor’dan açıklama geldi.

“İĞRENCİ VE İĞRENÇTİR”

Trabzonspor, secdeye giden rakibinin üzerine tükürdüğü iddia edilen Samet Akaydın hakkında yaptığı açıklamada, “Fenerbahçe ile 18 Mayıs 2023’te oynadığımız maçta futbolcumuz Mahmoud Trezeguet’e yönelik yapılan insanlık dışı eylemi şiddetle kınıyoruz. gol sevinci, Fenerbahçeli futbolcu Samet Akaydın’ın ‘dönüş’ Oyuncumuza gerçek tükürmesi utanç verici ve iğrenç!

“EN KISA ZAMANDA YAPILMASINI BEKLİYORUZ”

Fenerbahçe başta olmak üzere tüm futbol paydaşları Samet Akaydın’a tepkili Spor Türkiye Futbol Federasyonu’nun ve kulübümüzün bir an önce harekete geçmesini bekliyoruz. Sporun dostluk, sevgi ve saygı temelinde yeniden inşa edilebilmesi için tüm spor camiasını bir araya gelmeye, bu tür saldırganlık ve insanlık dışı eylemleri reddetmeye ve futbolun gerçek değerlerini savunmaya çağırıyoruz.”

SAMET AKAYDIN ​​SESSİZLİĞİ BOZDU

Fenerbahçeli stoper Samet Akaydın yaptığı paylaşımda, “Sporcunun alışkanlığının bir modülü olan hareketimin sosyal medya üzerinden bakış açısıyla manipüle edilmesini ve ahlak dışı tartışmalar yapılmasını kınıyorum.” ifadelerini kullandı.

Söz konusu durum:

yenisehir-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu