Yaşam

Outlander’ın 7. sezonu D-Smart GO ekranlarında izleyiciyle buluşacak!

Hayranlarını tarih yolculuğuna çıkaran ödüllü dizi Outlander’da hasret sona erdi. Zamansız dizinin 7. sezonu seyirciyi yeni maceralara sürükleyecek.

2014 yılından bu yana geniş bir izleyici kitlesine ulaşan Outlander’ın yeni bölümleri Çarşamba akşamları saat 20.00’de D-Smart ve D-Smart GO ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

 

Gizemli Zaman Yolculuğu

Yazar Diana Gabaldon’un aynı adlı çok satan romanından televizyona uyarlanan Outlander, İkinci Dünya Savaşı sırasında yaşayan bir hemşirenin, gizemli bir zaman yolculuğunun ardından kendini 1734 İskoçya’sında bulmasını konu alıyor.

 

İki Kez, İki Aşk

Caitríona Balfe’nin “Claire Randall” ve Sam Heughan’ın “Jamie Fraser” rolünde canlandırdığı, iki farklı zamandaki iki aşk hikayesine odaklanan fenomen dizide Claire Randall’ın yaşadığı çelişkiler şunlar; Bilim kurgu, tarih ve macera türlerinin uyumlu bir karışımıyla izleyiciye sunuluyor.

İlk gösterimi 2014 yılında yapılan dizi, ilk 6 sezonunda 4 kez Emmy ödülüne aday gösterildi. Bugüne kadar 34 ödül kazanan Outlander, 7. sezonuna tartışmayla giriyor. Yakın zamanda Amerika’da yeni bir hayata başlamak için okyanusu geçen Claire ve Jamie, Amerikan Devrimi’nin hemen öncesinde kendilerini kaotik bir ortamda buldular. Yeni dönemde Claire ve kocası yeni dünyayı keşfederek farklı maceralara yelken açarlar. Yeni isimlerin yer aldığı 7. sezonda önceki dönemlerden bazı isimler de diziye geri dönüyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu