Haber

OKX, 3 milyon dolar ödül havuzlu Futbol Festivali düzenliyor

OKX, 2022 Dünya Kupası sebebiyle düzenlediği Futbol Şenliği aracılığıyla kripto ekosistemindeki futbolseverlerle buluşuyor. NFT oyunu, süreç yarışı ve OKX Earn’e özel staking fırsatlarının olduğu aktiflik Web3’le futbolu birbirine bağlayacak. İştirakçiler toplamda 3 milyon dolar kıymetindeki ödül havuzundan faydalanma fırsatını yakalayacak.

İşlem hacmine nazaran dünyanın en büyük ikinci kripto borsası olan OKX, Katar’da düzenlenecek olan FIFA Dünya Kupası vesilesiyle OKX Futbol Festivali’ni başlattı. OKX Futbol Şenliği kapsamında NFT Oyunu Futbol Kupası, 2022 OKX Futbol Kupası Süreç Müsabakası ve Earn Staking: Tokenlerle Golü Atın üzere etkinlikler düzenlenecek. Ayrıyeten iştirakçiler taraftar token’larına özel staking fırsatlardan da faydalanabilecek.

OKX Futbol Şenliği, spot piyasasında toplam 1 milyon dolarlık mükafatların sunulduğu NFT Futbol Kupası ile başlıyor. Taraftarlar 8 Kasım’dan itibaren favori ulusal kadrolarına ilişkin üç NFT’yi fiyatsız formda mint edebilecekler. NFT sahipleri, ekipleri küme kademelerinde ilerledikçe 20.000 USDT’lik spot mükafatlarını paylaşacaklar. Ayrıyeten ödül havuzundaki fiyat, elenen her grup için galip gelen gruba aktarılacak. OKX, mint edilen her NFT için ödül havuzuna 10 USDT ekleyecek. Kullanıcılar, rastgele bir ETH cüzdanı kullanarak aktifliğe katılabilecek.

Öte yandan, 2022 OKX Futbol Kupası Süreç Müsabakası kapsamında taraftarlara kripto al-sat süreçlerindeki maharetlerini sergileme fırsatı da sunulacak. En az 10 trader’dan oluşan gruplar, bu müsabakada kıymeti 2 milyon dolara varan ödül havuzu için birbirleriyle rekabet edecek.

Etkinlik hakkında açıklamalarda bulunan OKX Pazarlama Müdürü Haider Rafique, “OKX olarak, kullanıcılarımızın kriptoya karşı duydukları tutkuyu kara dönüştürmeleri ve zaferlerini kutlamalarına yardımcı olmak için daha evvel görülmemiş yenilikçi yollar sunuyoruz. Bu yıl ulusal gruplarımızı desteklemek için gruplarımızın bayraklarını dalgalandırırken, kripto ile futbol toplulukları ortasında köprü vazifesi görmeyi arzuluyoruz. Ayrıyeten ortamıza yeni katılanlara, Web3 ve kripto dünyasının sunduğu çok çeşitli fırsatları göstermek istiyoruz. OKX, hâlihazırda piyasada başkan pozisyonda olan Web3 Cüzdanı ve NFT Pazarı platformlarına büyük yatırımlar yapıyor. Bu vesileyle de kullanıcılarımıza, bu mükemmel şenliğin ileride sunacağımız yeni fırsatlar için sırf bir başlangıç olduğunu söyleyebilirim.” dedi.

11 Kasım’da başlayacak olan “Earn Staking: Tokenlerle Golü Atın” aktifliği kapsamında Manchester City (CITY), Portekiz (POR), Arjantin (ARG), Flamengo (MENGO) ve Chiliz (CHZ) taraftar token’ları için çeşitli staking kampanyaları düzenlenecek. CITY için 300’e varan ve POR, ARG ve MENGO için 200’e varan yıllık getiri oranlarından faydalanılarak staking yapılabilecek. CITY, Manchester City Futbol Kulübü’nün resmi taraftar token’ıdır. Ayrıyeten OKX, Manchester City Futbol Kulübü’nün resmi kripto para borsası ortağıdır. Borsa, kullanıcılarına beklenen büyük turnuva vesilesiyle özel gizemli kutuları kazanma bahtını da sunacak. Gizemli kutu sahiplerine, hâlihazırda sunulan ödül token’larına ek olarak CHZ, ARG, CITY ve POR tokenlerini kazanma bahtı sunulacak.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu