Haber

MHP Kayseri İl Başkanı Seyit Demirezen, 14. Olağan İl Kongresi’nde aday olacağını açıkladı.

MHP Kayseri İl Lideri Seyit Demirezen, partisinin 14. Olağan İl Kongresinde aday olacağını açıkladı.

İl Müdürlüğünde düzenlenen toplantıda konuşan Demirezen, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin onayıyla 17 Temmuz’da bu göreve atandığını söyledi.

Bu süreçte vatandaşların ilgi ve teveccühünü gördüğünü anlatan Demirezen, göreve geldikten sonra 16 ilçe teşkilatının kongrelerini 2 gün içerisinde tamamladıklarını vurguladı.

Demirezen şunları söyledi:

“Heyecan ve samimiyetle çıktığımız bu yolda, partimizin 14. Olağan İl Kongresini artık 17 Eylül Pazar günü saat 11:00’de Kadir Has Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştireceğiz. Genel merkezimizin ve teşkilatımızın desteğiyle tek adayımız olan Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’ye, Lider Yardımcımız İsmail Özdemir’e, Milletvekilimiz Baki Ersoy’a, İdeal Ocakları İl Liderimiz Ali Çelik’e, Başıma Gelenler’e şükranlarımı sunuyorum. Değerli ilçe başkanlarımız ve yöneticilerimiz ile değerli belediye başkanlarımıza destek ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. İdealist milliyetçi hareketin her mensubunun desteğiyle kongremize tek aday olarak gideceğim. Tüm dost ve hemşerilerimi davet ediyorum.”

Demirezen, Cumhur İttifakı ruhuyla Türkiye’nin ve Türkiye’nin barışı için canla başla çalışacaklarını da sözlerine ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu