Haber

Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a: “Koca yalancısın”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, katıldığı bir programda, “Artık Kılıçdaroğlu Kandil ile temasa geçecek ve onlarla video kaset hazırlayacak. Öte yandan Selo’yu (Selahattin Demirtaş) görevden almak istiyorsanız bize oy vereceksiniz” dedi. .’ ‘Diyecek’ sözleriyle Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef alıyordu.Kılıçdaroğlu, Erdoğan’ın sözlerine Twitter hesabından yanıt verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TRT’de yaptığı ortak yayında, “Kandil ile temas halinde olacak, onlarla video kaset hazırlayacak” sözleriyle Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef aldı.

Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından yaptığı açıklamalarla Erdoğan’ın iddialarına sert yanıt verdi.

Kılıçdaroğlu, “Kocaman bir yalancısın” dediği paylaşımlarında şu ifadeleri kullandı:

“Kandil’de teröristlerle görüşme kayıtlarımın olduğunu söylediniz. Ey Erdoğan sen nasıl bir Müslümansın! Böyle bir toplantının uydurma veya montaj olmayan gerçek bir kasetiniz varsa ve yayınlayamıyorsanız, o zaman büyük bir yalancısınız, bir müşterisiniz.

Samimi bir Müslüman olarak inandığım bütün kutsal şeylere yemin ederim ki. Vallahi böyle bir konuşma yok, iftiradır, iftiradır. Milletimizden özür dilemelisin Erdoğan. İnsana yakışır davranın ve yaptığınız bu hatalardan göz göre göre vazgeçin.

Yeter artık bu iftiralar. Allah’a sığınırım dedim. İftiralarınız bitmiyor, saçmalıklarınız bitmiyor. Hastasın, günah ve pislik içinde boğuluyorsun. Artık yeter.’

Kılıçdaroğlu’nun paylaşımı ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu