Haber

Christina Aguilera: Jennifer Lopez Antalya’yı çok isterim dedi

Amerikalı ilahiyatçı, müzisyen ve şarkıcı, 7 Grammy Ödülü sahibi Christina Maria Aguilera İlk defa konser vermek için Türkiye’ye geliyor. 8 Ağustos’ta antalya belekiçinde Regnum Carya2015 yılında sahneye çıkacak olan Aguilera, Oxygen’in sorularını yanıtlayarak şunları söyledi:

“Türkiye’ye geldiğim için çok heyecanlıyım. Şu anda küçük bir turneye çıkıyoruz, bu yüzden kalışımız kısa olabilir. Ama umarım Antalya’nın benimle paylaştıklarının en azından bir kısmını deneyimleyebilirim! Regnum’da performans sergileyeceğim. Daha önce arkadaşım Jennifer Lopez’in konser verdiği ve ne kadar olağanüstü bir yer olduğunu duyduğum Carya, gelmek için sabırsızlanıyorum.”

İlk kez Yıldız Arama Ses yarışmasıyla adından söz ettirdi. Daha sonra 90’larda Disney kanalı nin yıldızlarından biri oldu. İlk albümünü yeniden kaydeden bir çizgi film, mulan Müziğiyle oldu. Sinema için kaydettiği bu karikatür refleksmüziği ona ilk albümünü getirdi.

Kendi adını taşıyan ilk albümünden 3 film müziği Billboard Hot 100 tablosu Birinci olunca şöhret de beraberinde geldi. 2013 yılında Times dergisi Dünyanın en etkili 100 kişisinden biri seçildi. 2015’in ortalarında oyunculuğu denemek Nashville dizisinde rol aldı. Tüm dünyada 50 milyondan fazla albüm ve 130 milyondan fazla single satan Aguilera, bu rakamları son 10 yılda yakaladı. Madonna Ayrıca . Aguilera, dört oktavlık ses aralığı ve yüksek notaları sürdürme yeteneği ile tanınır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu