Haber

CHP’li 11 büyükşehir belediyesinin AK Parti grup milletvekilleri Ankara’da bir araya geldi

AK Parti’li 11 büyükşehir belediyesinin küme başkan yardımcıları ile Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ankara’da görüşmeye geldi.

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Aydın, Eskişehir, Mersin, Muğla, Tekirdağ ve Hatay büyükşehir belediyelerinin AK Parti küme milletvekilleri AK Parti Genel Merkez’de basın toplantısı düzenledi.

Toplantıda okunan ortak metin öncesi açıklamalarda bulunan İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Küme Milletvekili Tevfik Göksu, gerçekleri konuşmaya çalıştıklarını sözlerine ekleyerek, “Bu programlarda özellikle İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Ankara Büyükşehir Belediyesi ve diğer belediyeler zaman zaman çıkıp hep iflas ilanları yayınlıyorlar.Bizler dört yıla yakın bir dönemi geride bırakmış büyükşehir belediyeleri olarak her ay bir ilimizde böbürlenme rüzgarlarına karşı bu gerçekleri dile getirmeye çalışıyoruz. Aslında bir şeyler yapmak istediklerini ancak açıklamalarında engellendiklerini belirterek iflas ilanıyla 2000 yılını doldurdu. Bugün Ankara’dayız” dedi.

“Ateşin su ile kapatıldığını, hak ile övünüldüğünü hepimiz yeterince biliyoruz”

Belediye yönetiminde dört yılın çok değerli bir zaman dilimi olduğunu vurgulayan Göksu, “Yeni seçilen bir belediye başkanı için ilk yıla planlama ve proje yapma dönemi diyebilirsiniz. projeler ve gerçekler hayat buluyor ve seçimde verdiğiniz sözler yerine geliyor.11 büyükşehir belediyesi kendi projelerini halka çıkıp projelerini tartıştıramadığı için kendilerini bir algı operasyonuyla, beceriksizliklerini bir rüzgarla örtmek istiyorlar. Algıyla kapatmak istiyorlar. Ateşin suyla, böbürlenmenin de hakla kapandığını hepimiz iyi biliyoruz. Bu gerçekleri konuşacağız ve söylemeye de devam edeceğiz.” – ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu