Ekonomi

Çalışkan Babalarımıza En Güzel Babalar Günü Hediyeleri

Bizim için her zaman çalışan ve çabalayan babalarımızın günü yaklaşıyor… Haziran ayında babalarımıza yaptıkları her şey için teşekkür etmek istiyorsak, Babalar Günü’nden daha güzel bir gün olamaz. Babanıza sevginizi gösterebileceğiniz ve ona hediye edebileceğiniz ikramlık önerileri sizler için özenle derledik.

1. Seramik

Babanıza özel seramik tabak veya bardak yaptırabilirsiniz. Kendisine has olan bu seramik el yapımı ikramlık çok güzel. Dilerseniz günübirlik seramik atölyelerine katılarak kendi ellerinizle tabak ya da bardak da hazırlayabilirsiniz.

2. Kahve seti

Kahveden vazgeçemiyorsa ona güzel çekilmiş kahve ve özel kupası olan bir kahve seti alabilirsiniz. Kahve setini kendiniz oluşturabilirsiniz. Mokapot, frenchpress ya da farklı demleme yöntemlerinden yararlanarak babanıza yakışır bir kutu hazırlamaya ne dersiniz?

3. Kişiselleştirilmiş anahtarlık

Fotoğraflı ve özel baskılı anahtarlık yaparak en güzel fotoğraflarınızı her zaman yanınızda taşıdığınızdan emin olabilirsiniz. Hem tamamen size özel hem de çok değerli!

4. Tablo

Tabi bu bildiğiniz tablolardan değil. Yeni bir baba için bebeği ile böyle bir tablo yapabilirsiniz.

5. Editör

Babaların tüm ihtiyaçlarını bir araya getirmelerini sağlamak için ahşap bir düzenleyiciden daha iyi bir şey yoktur.

6. Uçak Bileti

Babanızın onca emeğine karşılık, her zaman gitmek istediği yere bir uçak bileti almaya ne dersiniz? Bu hediyenin onun için de çok güzel olacağına eminiz.

7. İşlemeli tişört

Babanla olan fotoğrafını bir t-shirt veya sweatshirt üzerine bastırmaya ne dersin? Tamamen size özel ve oldukça tatlı olan bu ikramı hem babanız hem de kendiniz için yapabilirsiniz.

8. Cins paketi

Babaların tüm bu emeklerine karşılık onlara küçük bir tatil sunmak da çok güzel bir analiz. Yurt içi veya yurt dışından bir çeşit paket satın alabilirsiniz. Babanla gidebilirsin ya da anneni ve babanı gönderebilirsin.

680d5a1a27801dec39a01da5245929e9.jpg

9. Basılı cüzdan

Babanızın adına özel olarak tasarlanmış ve içinde notunuzun bulunduğu bir cüzdan hem çok kişisel hem de çok kullanışlı olabilir.

10. Baskılı çoraplar

Babanızın ve sizin fotoğrafınızı bastırarak eğlenceli mi eğlenceli mi çorap yapmaya ne dersiniz? Bu eğlenceli ve keyifli hediyeye herkesin hayran kalacağından eminiz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu