Haber

Bedensel engelli sporcu Muhammed Ali Bulgay dünya üçüncüsü olarak karşılandı

İspanya’da düzenlenen Vücut Geliştirme ve Fitness Dünya Şampiyonası’nda tekerlekli sandalye kategorisinde dünya üçüncüsü olan Ağrılı bedensel engelli milli sporcu Muhammed Ali Bulgay, memleketi Ağrı’da çiçeklerle karşılandı.

31 Ekim – 5 Kasım 2023 tarihleri ​​arasında İspanya’da düzenlenen şampiyonada Türkiye’yi temsil eden Bulgay, Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı’nda düzenlenen Gençlik ve Spor Yarışmasına katıldı. Spor Kendisini İl Müdürü Fedai Din, Spor Şube Müdürü Turan Tunç ve antrenörü Çetin Demir karşıladı. Başarılı sporcuyu tebrik eden Din, “Bu tür başarıların daha da artması için sporcularımıza her zaman maddi ve manevi desteğimizi imkanlarımız dahilinde sağlayacağız. Başarılı sporcumuz Muhammed Ali’yi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” söz konusu. Din, Bulgay’ı altınla ödüllendirdi.

Bulgay, “Bu süreçte her zaman desteklerini esirgemeyen Teknik Direktörümüz Çetin Demir’e ve Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Fedai Din Bey’e çok teşekkür ediyorum. İnşallah şampiyonluk kupasını ülkeme getireceğim.” söz konusu. Bulgay, kurum çalışanları tarafından alkışlarla karşılandı. – AĞRI

haber-simav.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu