Haber

Bahçeli’den değerli açıklamalar

Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları:

Onlar için dava bir sığınak değil, irade ile savunulabilecek bir varoluş inancıdır. Vatan ve millet sevgisinin bedelini canlarıyla ödediler. Küçük insanların büyük davaları yoktur. Sözde dün davacı olup da bugün tefeci olanların aidiyet kanalları şüphesiz tıkanmıştır.

Türk milletinin sahte milliyetçilerle, vazo milliyetçileriyle işi yoktur. Kimse maske takarak milletimizi kandıramaz. Şehitlerimizin hatıraları bizimledir. Yıkımı ve yolsuzluğu önlemek için baskıya meydan okudular. Yüreklerinde vatan sevgisi vardı. Şeref bayrağını aldılar. Gittiler, dinlendiler, vuruldular ama geri dönmediler. Son nefeslerinde bile “Vatan sağ olsun” dediler. Düşmediler, tökezlemediler. Bazen koştular, bazen yürüdüler.

Şehitlerimiz tarihe geçti, emanetleri başımızın üzerindedir.

Gün geldi, “Vatan sağolsun” diyerek gözyaşı dökenlerin davası bizim davamızdır. Davamız, sonu gelmeyen tuzaklara karşı direnişin adıdır. MHP’nin kimseye diyet borcu yoktur. Diğerleri gibi, kalplerimiz de mühürlü değil. Ne gördüğümüzü size söyleyeceğiz. MHP gücünü inanç ve ilkelerinden almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu